Hósovské masopustní rej

22. 2. v 14:00
Hósovské kulturní spolek společně s Hladovým divadélkem po mnoha letech obnovuje tradici MASOPUSTNÍHO PRŮVODU a veselí!!!Ve 14:00 před městským úřadem započne průvod divadelním představením. Dále povede masopustní průvod našim městečkem se zakončením u kulturního domu.

Od 17:00 začne košt slivovice s bodovým hodnocením a vyhlášením vítězů.

Ve 19:00 bude tento zábavný den ukončen zakopáváním basy.

Masopustním průvodem pojedou koňská spřežení s možností svezení. Celým večerem v kulturním domě nás bude provádět harmonikář.

Těšit se můžete na masopustní dobroty a to : MASOPUSTNÍ KOBLÍŽKY, OVAROVÉ KOLENO, MASOPUSTNÍ OBLOŽENÝ TALÍŘ a další.

Lze zakoupit “Koštovací karta na slivovici” za 50 Kč (v ceně neomezená koštovačka slivovice, nealko, chléb se škvarkovou pomazánkou)

V případě zájmu se zúčastnit soutěže o nejlepší slivovici přineste soutěžní vzorek do zahradnictví Za farou v Úsově.
Soutěžní vzorek:
o 0,5l v čisté bílé láhvi se šroubovým uzávěrem.
o Vzorky předejte do 21.2.2020 a dostanete k vyplnění i přihlášku do soutěže.
Pravidla soutěže upřesní pořadatelé na místě.

Srdečně zvou spřátelené spolky Hósovké kulturní a Hladové divadélko.

Hósovské kulturní spolek 2020